Ťažné zariadenia

 

    Slovenské spájacie ťažné zariadenie s guľou ISO 50 pre všetky typy osobných, úžitkových a nákladných motorových vozidiel s najkvalitnejšou povrchovou úpravou na trhu - zinku sa nevyrovná žiadna farba! Každé ťažné zariadenie je konštruované a vyrábané pomocou moderných technológií v súlade s národnými a medzinárodnými normami a smernicami ako ISO 9001:2008, EHK 55, (94/20/ES) .

Všetky naše ťažné zariadenia sú schválené ako E27, (e27) alebo 27MD.

Ťažné zariadenia sú vyrábame v dvoch prevedeniach, ktoré sa líšia spôsobom odnímania spojovacej gule.

PREVEDENIE C ("Bajonetové odnímanie")

 

Toto prevedenie je určené pre náročnejších užívateľov. Pri odnímaní spojovacej gule nie je potrebné použiť žiadne náradie. Prevedenie je známe tiež pod názvom "bajonet" resp. "bajonetové odnímanie." 

Pri odnímaní a spätnom zakladaní nie je potrebné použiť rukavice – pred priemyselným tukom Vás chráni sada gumových krytov a praktické puzdro. Uchytenie spojovacej gule na vozidle zabezpečujú až 3 bezpečnostné prvky.

PREVEDENIE A (Skrutkové odnímanie)

Jedná sa o spôsob odnímania spojovacej gule, pri ktorom je potrebné použiť príslušné náradie (vidlicový alebo prstencový kľúč). Toto prevedenie je predovšetkým vhodné pre menej náročných užívateľov, ktorí predpokladajú, že spojovaciu guľu budú odnímať menej často.

Širokú ponuku ťažných zariadení
nájdete na našej prevádzke

Ukrainská 58
(sídlisko nad Jazerom)
Košice

 

Montujeme ťažné zariadenia od výrobcu Gallia.