Pneuservis

Profesionálny prístup a služby

Cenník pneuservisných prác

Výmena pneumatík zimné/letne.

Oprava defektu

Oprava na počkanie

Výmena oleja

 

Prevádzkujeme osobný aj nákladný pneuservis, kde pracujeme s profesionálnou technikou najvyššej kvality.

Naši pracovníci sú plne vyškolený s dlhoročnou praxou. Tiež v našej ponuke nájdete aj široký sortiment pneumatík (osobné, 4x4, ľahké nákladné, nákladné, agro, pre zemné a stavebné stroje) svetových výrobcov, diskov (oceľové, hliníkové, NOVINKA - HYBRIDNÉ disky ALCAR) na objednávku na všetky druhy automobilov.

Ponúkame kvalitné produkty a služby, profesionálny tím pracovníkov, pomocnú ruku pri probléme s vašim autom.

Pneuservis

Technické vybavenie

Prázdny

CORGHI EM7470

Prístroj na vyvažovanie kolies

Prázdny
Prázdny
Prázdny

CEMB ER85

Prístroj na vyzažovanie kolies..

Prázdny
Prázdny
Prázdny

Artiglio Master 26 Corghi

Spôsob práce týmto inovatívnym systémom v spojení s elektronickým nastavovaním priemeru kolesa a následným nastavením všetkých potrebných nástrojov do optimálnej pozície robí prácu s Artigliom Master profesionálnu a maximálne efektívnu. Koleso je automaticky uchytené a odopnuté pneumaticky bez použitia páky a to všetko bez zmeny pracovnej pozície užívateľa, vďaka umiestneniu všetkých ovládacích prvkov na ergonomickej konzole čo taktiež zvýšuje pracovnú bezpečnosť, maximálnu presnosť a zňižuje potrebný čas

 

Okrem toho vďaka novému „MI POWERED SYSTEM“ je otáčanie pracovného stola nastavené tak aby krútiaci moment bol dodávaný konštantne, čo je obzvlášť potrebné pri montáži a demontáži nízkoprofilových pneumatík a pneumatík typu Run Flat.

Umývačka kolies WULKAN 200

Používa sa na technologické umývanie kompletných kolies automobilu, ktoré sa skladajú z pneumatiky a ráfika. Účinnosť technologického umývania v podložkách WULKAN je dostatočná na to, aby bolo možné koleso podrobiť akejkoľvek servisnej činnosti, a spĺňa v tejto súvislosti potrebné požiadavky. Umývanie kolesa v podložke pred opravou, napríklad vyváženie, ho spresňuje. To sa priamo prejaví na bezpečnosti a pohodlí pri jazde.

CORGHI SICE S43 

Prístroj na vyzúvanie kolies

Prázdny
Prázdny

Objednávka do pneuservisu

Stačí vyplniť a odoslať.

Prázdny
Prázdny

Prázdny
Prázdny

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...